piątek, 12 sierpnia 2022

Brak węgla

Na grajewskich składach nie ma węgla.Czy ma ktoś info gdzie można kupić za 996.60 jak obiecuje rząd??

Mam taką informację i przekazują ją specjalnie dla Ciebie Janku. Węgiel za 1000 zł będziesz mógł kupić we wrześniu w ilości 3 tony na gospod. domowe , tak jak przekazał Pan Premier, Pam Prezes Kaczyński i tak jak to zrobili z 500+, wyprawką szkolną oraz 13 i 14 emeryturą. To wszystko jest od 7 lat realizowanę więc nie ma podstaw twierdzić, że nie sprzedadzą Tobie węgla za 1000 zł . Zrozumiał Janek?

Na razie to jeszcze Sejm nie przyjął ustawy. Ma to nastąpić najprawdopodobniej na początku sierpnia. A tak w ogóle to sprzedawcy węgla będą otrzymywać rządowe rekompensaty dopiero na początku 2023 roku, więc poważnie wątpię, czy zechcą uruchamiać tę sprzedaż po 996 zł, choć nie ukrywam, że chciałabym taki kupić. Na razie kupiłam w marcu po 1600, w maju po 2610, a teraz nie ma już żadnego.

Chrust jest w cenie promocyjnej .Nie oglądaj się na rząd . Rząd tobie w domu nie napali.Pozdrawiam.

Dalej wierzcie w obietnice rzadu, a my na wszystkich musimy dymac dalej.

To fajnie ze drogi węgiel

Sejm przegłosował stałą cenę 996 zł platforma była przeciwko ujadacze

Nie ma węgla? Słabo szukacie. Obietnice tego rządu bywają tak przedziwne... Jakim cudem skład ma sprzedać węgiel za około 1.700 zł BRUTTO, czyli parę setek złotych taniej niż kupił NETTO? Czyli dołożyć parę setek, bo rząd coś obiecał? I jeszcze poczekać aż dostanie rekompensatę po paru miesiącach? Czekajcie do września z zakupem, licząc na węgiel po 1.000 zł, to zostaniecie z ręką w nocniku, bo wtedy węgla może nie być na rynku.

To zaśpiewajmy w rytm reklamy Shopee. ***** ** ** ** **, ***** ** ** ** ** ,***** ** ** ** ** , ***** ***.

Ludzie... otwórzcie oczy, nie realne jest żeby węgiel był po 1000zl ! Nie realne! Oni nie mają pojęcia co klepią. Mamy ostatnią chwilę żeby obudzić się, bo za parę lat nie będzie czego zbierać

Jola, DOBRZE się czujesz?

Za 996zł jest tylko w telewizorze...

Pożyjemy zobaczymy

Dla tych co jeszcze się nie zorientowali informuję - to już początek kampanii wyborczej, więc będą obiecywać cuda na kiju! Oczywiście to wszystko co oni obiecają i nie daj boże zaczną realizować to będzie za nasze pieniądze! (pisząc nasze - mam na myśli wszystkie osoby pracujące)

Ludzie otwórzcie oczy PiS nigdy nie da 500+, na to nie ma i nie będzie piniędzy. PiS was okłamuje. I co? Dał 500+, dał 13 i 14 emeryturę, dał wyprawki szkole, wybudował zaporę na granicy, dał na drogi powiatowe-najwięcej w historii, mam wymieniać jeszcze? Więc nie siejcie paniki. Hurtownie , które nie zechcą współpracować z kopalniami, poprostu nie zarobią 100% narzutu. Owszem przy obecnych stawkach 3000 zł za tonę, czyli 200% narzutu, to mało. Ale zapewniam, że znajdą się chętni z wynajęciem placu składowego na pewny zarobek 100 % wkładu, nawet z odroczoną zapłatą na 30 czy 90 dni. To są normalne terminy w biznesie , a zarobek wręcz wymarzony dla każdego przedsiębiorcy.

Liliana - PO była przeciw, bo to znowu ustawa- niedoróbka. Nie uwzględniono palących peletem, olejem i gazem, które również bardzo podrożały. Rząd liczy na kredytowanie przez firmy sprzedające, czyli zarobią ci, którzy będą mieli zapas gotówki.

Panie Edku, 500+, 13, 14 są na kredyt spłacany wysoką inflacją. Słaby to gospodarz, który wydaje pieniądze, których jeszcze nie zarobił. Przeinwestowanie na kredyt kończy się bankructwem, nie słyszał Pan o tym.

Czy ekogroszek także będzie tańszy, czy tylko węgiel? Proszę o odpowiedź.

edek, Pis jest dawca (najwpierw zabierajac innym), a ty jestes biorca !
A reszta musi na takich jak ty ciezko pracowac.
Trzeba byc szalencem z klapkami na oczach, zeby chawlic ten pisowski rzad ,ktory cignie nieuchronnie Polske w ciemna przepasc gospodarcza !
Ledwo trzyma sie ten kraj i zeby nie Unia Europejska mielibysmy dobrobyt na miare Korei Polnocnej.

xyz a co do tej pory poparła po? Cokolwiek rządzący zechcą zrobić uchwalić i tak będzie źle bo to my musimy przejąć władzę! Ulica i za granica ! Oby migdy w Polsce nie doszła do władzy platforma bo to zguba dla Polski i Polaków

Panie XYZ, wszystko co robi każdy rząd pochodzi z naszych podatków oraz kredytów. W tym różnica , że rząd PiS robi i buduje bardzo dużo, a rząd PO+PSL wszystko likwidował, wojsko, komisariaty, sprzedał prawie wszystkie firmy państwowe. Co tu dużo pisać, przejedź się pan do Ełku i zobacz w jakim tempie powstaje autostrada.

Pamiętamy podpisywane przez speców umowy gazowe. "rosyjski gaz pali się tak samo w kuchence...". To dopiero by było eldorado. Polska z gazem wyszła obronną ręką. Dlaczego? Pis nie poddał się narzucanej polityce wschodu, bo wiedzieli do czego to prowadzi. No, ale jak był "nasz" człowiek w Warszawie to na wszystko wtedy była zgoda. Teraz jak Państwo próbuje chociaż w jakimś stopniu pomóc gospodarstwom domowym ze względu na szalejącą cenę węgla (zamykamy import od ruskich), to peło kwiczy dalej nie pocieszone. Dajcie im się wykazać i nie przeszkadzajcie :-)


Biały Kołnierzyk zamien na koloratke, bedziesz mial wyzsze poczucie moralnosci i uczciwosci !
Twoj paranoidlany wpis nie jest wart dalszego komentowania ! Wino Tuska piles czy co ?

Nie ma węgla? Słabo szukacie. Nie będzie żadnego węgla po 1000 zł! Tak jak robili z was durni tyle lat tak teraz robią kolejny raz to samo. Węgiel jest np u p. Konopko na przeciwko kościoła. Był jest i będzie zawsze bo jest dobrej jakości. A co jest dobrej jakości jest droższe to normalne. Przynajmniej będę spał spokojnie w zimę bo kupiłem a wy będziecie zbierać chrust jak dalej będziecie słuchać tych głupot w tv. Proponuję wyłączyć tv i włączyć myślenie :)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.