• 4137 wyświetleń

III liga. Wissa - Znicz Biała Piska 2:4

Jagiellonia II kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. W sobotę wygrała w III lidze z Ursusem Warszawa 2:0.

Wissa Szczuczyn przegrała ze Zniczem Biała Piska 2:4.

Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa 2:0 (2:0).
Bramki: 1:0 Błażej Augustyn 21, 2:0 Jan Majsterek 41.
Jagiellonia II: Abramowicz – Tabiś, Augustyn (81. Dyszy), Majsterek, Orpik, Pankiewicz, Surzyn, Wiktoruk (88. Stawiarz), Wojciechowski, Wasilewski (61. Bayer), Twarowski (61. Karpiński)

Wissa Szczuczyn- Znicz Biała Piska 2:4 (1:3).
Bramki: 0:1 Radosław Gulbierz 4, 0:2 Bartosz Giełażyn 10, 0:3 Maciej Famulak 33, 1:3 Łukasz Tercjak 35, 1:4 Jakub Mosakowski 54, 2:4 Hubert Molski 82 (samobójcza).
Wissa: Gostomskji - Tomar (70. Jurczak), Łupiński, Tarasenko, Toczydłowski, Tercjak, Osipiuk (55. Korytkowski), Koncewicz, Sakowicz (55. Kukliński), Peda, Samluk.